بهترین مرکز فروش نایلون حبابدار در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین مرکز فروش نایلون حبابدار در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین مرکز فروش نایلون حبابدار در تهران کجاست؟ چه ویژگی هایی باعث می شود تا یک مجموعه به عنوان برترین مرکز فروش نایلون حبابدار در تهران و یا سایر شهر ها شناخته شود؟

در مطالب قبلی شما را با انواع نایلون حبابدار آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در خصوص نایلون های حبابدار به دست آورید.

مرکز فروش نایلون حبابدار در تهران

بسته بندی با نایلون حباب دار شکل محبوبی از بسته بندی است که دارای جیب های هوای مهر و موم شده روی یک ورق پلاستیکی است.

این حباب های هوا شوک و ضربه را جذب می کنند تا از آسیب دیدن وسایل محافظت کنند. این ماده در ابتدا به عنوان نوع جدیدی از کاغذ دیواری ساخته شد، اما در نهایت مخترعان آن پتانسیل پوشش حبابی را به عنوان یک ماده بسته بندی محافظ دیدند. روکش حباب دار از ذوب مهره های پلی اتیلن و تبدیل آنها به صفحات پلاستیکی با حفره های هوا ساخته می شود.

نایلون درخشان به عنوان بهترین مرکز فروش نایلون حبابدار در تهران و تامین کننده پوشش حباب دار، بسته بندی فوم، نوارهای بسته بندی، جعبه ها، پلی میلرها، وید پر و موارد دیگر است. امروز کارشناسان این راهنمای را اشتراک می گذارند که به شما کمک می کند بهترین اندازه نایلون حباب دار را برای محافظت از اقلامی که بسته بندی و ارسال می کنید انتخاب کنید.

مرکز فروش نایلون حبابدار در تهران

انتخاب نایلون حبابدار مناسب برای بسته بندی

ابتدا، چند نظر در مورد نحوه اندازه ‌گیری بسته‌ بندی حباب ‌دار را بررسی می کنیم.

بسته بندی حباب دار در چهار اندازه استاندارد عرضه می شود: 1/8 اینچ، 3/16 اینچ، 5/16 اینچ و 1/2 اینچ.

اندازه به ارتفاع حباب اشاره دارد و نه قطر. 1/8 اینچ اندازه کمتر رایج است و به آن حباب ‘فوق العاده کوچک’ می گویند.

3/16 اینچ کوچک، 5/16 اینچ متوسط ​​و 1/2 اینچ حباب بزرگ نامیده می شود.

عرض رول های معمولی 12 و 24 اینچ است و رول های حباب دار معمولاً هر 12 اینچ سوراخ می شوند.

نایلون حبابدار شکل رایجی از مواد بسته بندی است که برای محافظت از اقلام ظریف ارسال شده در کشورهای مختلف استفاده می شود.

از پلاستیک بادوام ساخته شده است و در یک طرف دارای ‘حباب’ است که آن را برای محافظت از اقلام عالی می کند – در حالی که هنوز هم وزن نسبتاً سبکی دارد.

با این حال، بسیاری متوجه نیستند که یک طرف درست و نادرست برای استفاده از آن وجود دارد. این سردرگمی اغلب منجر به استفاده نادرست از روکش‌ های حباب ‌دار و در نتیجه آسیب و خراش به وسایلی می‌شود که قرار است از آنها محافظت کنند.

روش استفاده صحیح از نایلون حبابدار

هنگام استفاده از روکش های حباب دار یک طرف درست و غلط وجود دارد. به این دلیل است که در بیشتر موارد، مواد بسته ‌بندی باید حفره‌های هوا را در بالا، پایین و کناره‌های شی یا اقلام ایجاد کنند. به این ترتیب، هیچ چیز نمی تواند آنها را در جریان تحویل دچار ضربه کند.

بنابراین، اگر فکر می کنید که حباب ها باید رو به بیرون بسته باشد، در اشتباهید. هنگام بسته بندی مواد، حباب ها یا حباب های هوا باید رو به داخل بسته باشد. به این ترتیب، اگر قسمتی از آن تکان بخورد یا ضربه بخورد، محافظت می شود. به این دلیل است که حباب ها به عنوان یک بافر نرم عمل می کنند و لایه حفاظتی اضافی را برای اقلام داخل بسته فراهم می کنند.

با حباب ها به سمت داخل، اقلام بسته بندی شده با چسبندگی بهتری ارائه می شوند. جنس بیرونی روکش صاف است که چسبندگی یکسانی را ایجاد نمی کند. بافت می تواند شانس سر خوردن یا جابجایی آیتم را در حین حمل و نقل افزایش دهد.

جدا از این، با طرف صاف روکش حباب رو به شما، محکم کردن آن با نوار بسته بندی آسان تر خواهد بود. همچنین سطح بهتری برای برچسب زدن در صورت لزوم ارائه می دهد.

دلیل دیگری که چرا حباب ها باید رو به جسم باشند، محافظت از خود حباب ها است. با انجام این کار، از سوراخ شدن کیسه های هوای ظریف توسط اجسام تیز جلوگیری می کنید. این عمل می تواند هدر رفتن حباب ها را از بین ببرد و به شما این امکان را می دهد که از بسته بندی مکرر برای بسته بندی استفاده کنید.

همچنین به همین دلیل است که برخی به پوشش های حباب دار به عنوان یک تامین کننده نهایی محافظت و همچنین یک ماده سازگار با محیط زیست نگاه می کنند.

در نهایت، قسمت بیرونی روکش همیشه سمتی است که در معرض آلودگی و عناصر بیرونی قرار دارد. ممکن است هنگام انبار کردن یا انتقال محصول، گرد و غبار یا کثیفی را جمع کند.

از این رو، سمت صاف روکش حباب همیشه باید رو به بیرون باشد زیرا تمیز کردن آن آسان تر خواهد بود. این برخلاف حباب ‌هایی است که اغلب با شیارها و گوشه‌ هایی پر می‌ شوند، جایی که وقتی کثیفی وارد آنها می‌ شود تمیز کردن آن‌ ها سخت است.

مرکز فروش نایلون حبابدار در تهران

اگر از طرف اشتباه نایلون حبابدار را استفاده کنیم چه اتفاقی می افتد؟

استفاده از سمت نادرست نایلون حبابدار می تواند به این معنی باشد که شما حباب ها را در معرض خطر قرار می دهید. به خصوص زمانی که اجسام تیز در داخل یا خارج بسته وجود داشته باشد.

هنگامی که این اتفاق می افتد، آنها نقش خود را به عنوان بالشتک از دست می دهند و مورد شما را در معرض آسیب احتمالی قرار می دهند.

با وجود طرف اشتباه، محکم کردن بسته بندی با نوار چسب نیز برای شما دشوار است، زیرا می تواند بر میزان چسبندگی چسب به آن تأثیر بگذارد.

یک سطح ناهموار می تواند چسبندگی کافی را دشوار کند.  این همچنین به این معنی است که اگر به نوارهای اضافی نیاز دارید، باید آنها را مرتباً تعویض کنید زیرا راحت تر از بین می روند.

این می تواند باعث شود که اقلام داخل بسته بیشتر جابجا شود و احتمال آسیب یا خراش آن را افزایش دهد.

اگر کالای شکننده ای دارید، داشتن سمت اشتباه می تواند به این معنی باشد که بسته شما به احتمال زیاد خراب می شود.

با سمت اشتباهی که به سمت بسته شما باشد، نگه داشتن آن سخت تر می شود.

در حین حمل و نقل، این کار می تواند مشکلی ایجاد کند زیرا بسته شما می تواند جابجا شود و برای محکم کردن محتویات به نوار یا مواد دیگری نیاز داشته باشد.

چه در حال نقل مکان به یک محل جدید باشید یا صرفاً چیزی را حمل کنید، تقریباً مطمئناً در مرحله ای از فرآیند بسته بندی به نایلون حبابدار نیاز خواهید داشت. طیف گسترده ای از اندازه ها و درجه های بسته بندی حباب دار موجود است و هر کدام برای کارهای مختلف مناسب هستند. بنابراین چه اندازه و درجه ای برای نیازهای خاص شما مناسب تر است؟

اندازه ‌ها، درجه‌ها و ویژگی‌های محافظتی منحصربه ‌فرد آنها را کشف کنید و با ما مشورت کنید تا مشخص کنید کدام نوع از پوشش‌های حباب ‌دار مناسب برای جابجایی یا حمل اقلام خاص هستند.

انواع نایلون حبابدار

انواع مختلفی از نایلون حبابدار برای اهداف مختلف طراحی شده است. اگر یک مورد غیرعادی برای حمل و نقل دارید، ممکن است به دنبال چیزی باشید که کمی بیشتر از پوشش حبابدار استاندارد شما محافظت کند. علاوه بر درجات پایه، گریدهای طراحی شده ویژه ای وجود دارد که انواع منحصر به فرد محافظت را ارائه می دهد:

نایلون حبابدار با کیفیت: نایلون حبابدار درجه بالا، که گاهی اوقات به عنوان درجه قوی شناخته می شود، با پلاستیک های قوی تری ساخته می شود که به این راحتی ها ‘پاپ’ نمی شوند.

این درجه باید در هر زمانی که وسایل سنگین را بسته بندی می کنید، یا در مواقعی که خطر افتادن کالا وجود دارد، استفاده شود. حباب های قوی تر به حفظ بالشتک کمک می کند.

نایلون حبابدار معمولی: رایج ترین گزینه نایلون حبابدار عمومی یا چند منظوره است. این با پلاستیکی با وزن متوسط ​​ساخته شده است که به اندازه کافی قوی است تا در برابر اکثر حوادث حمل و نقل معمولی مقاومت کند.

اکثریت قریب به اتفاق اقلام را می توان با استفاده از این نوع پوشش در برابر مشکلات جزئی محافظت کرد.

نایلون حبابدار محدود یا کم عیار: نایلون حبابدار کم درجه عموماً کمترین میزان محافظت را ارائه می دهد.

در اصل برای کمک به جلوگیری از خراش یا آسیب های سطحی دیگر در حین حرکت استفاده می گردد زیرا در صورت افتادن یک کالا یا جابجایی یا ضربه زدن به آن کالا، خیلی ضربه را جذب نمی کند. برای لایه برداری به این نوع نایلون حبابدار تکیه نکنید.

برای خرید بهترین مرکز فروش نایلون حبابدار در تهران با کارشناسان ما با شماره ۰۹۰۲۶۶۶۶۱۳۴ تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

78 456 123 021

تماس سریع