نکات کلیدی در استفاده از نایلون حبابدار


همانطور که می دانید نایلون حبابدار یکی از رایج ترین تجهیزاتی است که برای عایق سازی و ضربه گیری مورد استفاده قرار می گیرد.

در مطالب قبلی شما را با نحوه خرید نایلون حبابدار آشنا کردیم و اطلاعاتی در این خصوص در اختیارتان قرار دادیم.

در ادامه همراه ما باشید تا فاکتور های مهمی را در مورد استفاده از نایلون حبابدار در اختیارتان قرار دهیم.

در حالی که بیشتر ما با بسته بندی کردن با حباب های ضربه گیر آشنا هستیم، مهم است که بدانیم چگونه از آن به درستی استفاده کنید تا در هنگام حمل و نقل از وسایل شکننده محافظت کنید.

نایلون های ضربه گیر

کدام طرف نایلون حبابدار شی را لمس می کند؟

نایلون حبابدار ها باید در مقابل شیء شما قرار بگیرند تا از نهایت محافظت برخوردار شوند. این امر به ویژه در مورد وسایل شکننده هنگام حمل و نقل بسیار پر اهمیت است. حباب ها نه تنها به ایمن نگه داشتن وسایل شما کمک می کنند بلکه این روش به دوام حباب ها نیز کمک می کند. سپر نازکی که حبابها به آن وصل شده اند به عنوان ماسک لایه ای عمل می کند تا حباب ها را از برآمدگی و لبه های جعبه محافظت کنید.

آیا می دانید راه درست بسته بندی با حباب های ضربه گیر چیست؟ برای شروع دستورالعمل های مرحله به مرحله ما را دنبال کنید.

  • شیء خود را روی یک سطح صاف و تمیز قرار دهید. به یاد داشته باشید حباب ها باید رویه شیء مورد نظر شما قرار گیرند.
  • یک لایه و ورقه ار نایلون را درون جعبه پهن کنید. توجه کنید که طرف حبابدار رو به بیرون قرار گیرد.
  • شیء مورد نظرتان را با اضافی نایلون ها به خوبی بپیچید.
  • جعبه را به آرامی و با دقت ببندید و برای ارسال آماده کنید.

نایلون ضربه گیر

ابتدا، هنگامی که از نایلون حبابدار به عنوان ماده محافظ استفاده می کنید، اطمینان حاصل کنید که از تعداد کافی استفاده کنید تا از هر طرف و گوشه ها محافظت شود.

اطمینان حاصل کنید که بین محصول شما و هر دیواره جعبه حداقل دو اینچ فاصله حباب وجود دارد.

شما همچنین لازم است مطمئن شوید که از نایلون کافی برای از بین بردن حرکت بسته بندی شده در هنگام تکان دادن جعبه استفاده کنید به خوبی عایق بندی شود. پس از اتمام بسته بندی محصول خود، آن را تکان دهید. اگر احساس می کنید محصول در حال حرکت است، باید مقدار نایلون ضربه گیر را بیشتر کنید.

نایلون های ضربه گیر” دارای پشتی چسبی هستند که تقریباً به هر سطح دیگری می چسبد

برای محافظت از هر مورد در بسته بندی حمل و نقل برای بالشتک کردن محصولات سبک، متوسط ​​یا سنگین مورد استفاده قرار می گیرند.

بسته بندی های حباب دار که از موارد هنگام حمل و نقل و ذخیره سازی محافظت می کند، به طور کلی در انواع و اندازه های مختلف موجود است. این به اندازه جسم بسته بندی شده و همچنین سطح محافظت از بالشتک مورد نیاز بستگی دارد.

به طور معمول، کیسه های پلی اتیلن پاک باید از استانداردهای صنعتی کاملاً پذیرفته شده مطابق استاندارد های سراسر دنیا تولید شود.

  • عرض: به علاوه یا منهای 3 میلی متر (0.125 ‘) یا 2٪ هر کدام که بیشتر باشد
  • طول: به علاوه یا منهای 6 میلی متر (0.25 اینچ) یا 2٪ هر کدام که بیشتر باشد
  • ضخامت: به علاوه 10٪ منفی

پیچیدن لیوان با نایلون حبابدار

باز هم، وقتی نوبت به لیوان می رسد، از طریق ایجاد بسته های کاغذی ضخیم، بهتر است از کاغذ بسته بندی نرم و سفید محافظت شود. با این حال، لیوان ها چیز دیگری هستند – آن ها به دلیل پایه های بلند و نازک بسیار شکننده هستند.

بهترین راه برای بسته بندی لیوان ها بسته بندی هر پایه با یک ورق نایلون حبابدار در کل طول پایه است.

وقتی آماده شد، پایه محافظت شده را بچسبانید تا بسته بندی پلاستیکی در جای خود ثابت بماند، سپس کاغذ نرم را درون کاسه لیوان فرو کنید و در آخر برای محافظت بیشتر، کل لیوان را با کاغذ بسته بندی بپیچید.

هر لیوان بسته بندی شده را به یک جعبه منتقل کرده، سپس دهانه را به سمت پایین قرار دهید تا لرزش ها و ضربه های موجود در جاده بهتر جذب شود.

بسته بندی اشیاء شیشه ای

هرگونه وسیله شیشه ای که در خانه خود دارید مانند میزهای شیشه ای، قفسه های شیشه ای، درب های شیشه ای، صفحه های شیشه ای و موارد دیگر، باید به خوبی در برابر آسیب های تصادفی محافظت شوند. در مورد آینه های بزرگ خانه خود نیز از همین روش استفاده کنید.

برای محافظت از آن اشیا شیشه ای از چندین ورق بسته بندی حباب استفاده کنید اما اطمینان حاصل کنید که پلاستیک پر از هوا لایه محافظ دوم است نه اولین لایه. قبل از هر چیز دیگری، ابتدا آن وسیله را با کاغذ بسته بندی بپیچید، سپس از نایلون حباب دار در بالای آن استفاده کنید.

در صورت استفاده مستقیم نایلون های حبابدار و ضربه گیر روی سطوح حساس، از جمله شیشه ها، نگران آسیب دیدن وسیله خود نخواهید بود.

برای خرید بهترین انواع نایلون حبابدار با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

78 456 123 021

تماس سریع