قیمت نایلون شیرینگ در سال 1401 چقدر است؟

قیمت نایلون شیرینگ در سال 1401 چقدر است؟

آیا می دانید قیمت نایلون شیرینگ چقدر است؟ چه فاکتور هایی بر قیمت این نوع نایلون ها موثرند؟

در مطالب قبلی شما را با بهترین مرکز فروش نایلون حبابدار در تهران آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در مورد قیمت نایلون شیرینگ اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

کاربر نهایی نایلون شیرینگ، محصول را با استفاده از هزینه رول خریداری می کند. یک رول اندازه 60 کاهش قیمت داشته است. اغلب افراد دوست دارند بدانند چقدر مقدار نایلون شیرینگ بر روی هر بسته هزینه دارد.

مثلا؛ یک تولید کننده نایلون شیرینگ محصول خود را بر روی یک نوار راهنمای L Bar  Sealer باز می کند. تامین کننده فعلی او توصیه می کند از او 8 ‘فیلم CenterFold در 60 گرم از مواد استفاده کند.

قیمت نایلون شیرینگ

قیمت نایلون شیرینگ

بدیهی است، او بسته خود را با هدایت آن با هدایت آن با 8 ‘در جهت دستگاه قرار می دهد. در انجام این کار، هر چرخه یک دمای ضایعات 11’ طول عمر حدود 2 ‘را تولید می کند. این محاسبه به 22 sq.inches از ضایعات از ضایعات بسته بندی (2 لایه ضایعات، 1 ‘گسترده است.

استاندارد صنعتی قرار داده شده است 4370 فوت از نایلون شیرینگ در هر رول قرار دهد. که به طول 52،440 اینچ معادل است. (فوت x 12 = تعداد اینچ ها)

تقسیم 52،440 توسط 11 (طول کیسه یا قطع کردن) برابر با 4767 است. این حداکثر تعداد بسته های به دست آمده از هر رول نایلون شیرینگ است.

تقسیم قیمت پرداخت شده در هر رول از نایلون شیرینگ تا 4767 هزینه هر بسته را تعیین می کند.

به یاد داشته باشید که 22 sq.in. از نایلون شیرینگ هر چرخه هدر رفته؟ ضرب 4767 (مجموع تعداد بسته های در هر رول) مقدار کل مواد هدر رفته 104،874 sq.inches است.

در مورد یک مرکز 8 ‘، رول با مساحت کل 839،040 sq.inches، ضایعات فعلی او 12.5٪ از کل مبلغ بسته بندی شده خریداری شده است!

نایلون شیرینگ یکی از راه های مقرون به صرفه ترین برای بسته بندی محصولات بزرگ و کوچک است.

مبتدی ها و شرکت های بسته بندی هزاران محصول روزانه می توانند بسته بندی حرفه ای را به دنبال $ 0.03 یا کمتر در هر فوت مربع به دست آورند.

نوع و ضخامت نایلون شیرینگ استفاده شده در طول بسته بندی هزینه دقیق را تعیین می کند.

قیمت های انواع مختلفی از نایلون شیرینگ و انواع ماشین آلات برای نایلون شیرینگ را برجسته می کنند.

نایلون شیرینگ در بسیاری از اشکال مختلف موجود است. شایع ترین فرم ها، رول ها، کیسه ها و لوله های مرکزی قرار دارند. هر کدام دارای مزایایی بسته به کاربرد بسته بندی خاص دارد.

نایلون شیرینگ یک گزینه عالی برای مبتدیان است. شیرینگ دارای سه طرف مهر و موم شده هستند و تنها نیاز به یک طرف مهر و موم دارند تا پس از وارد شدن محصول به طور کامل بسته شوند.

هزینه های بسته های شیرینگ بسته به اندازه کیسه ای که استفاده می شود متفاوت است. قیمت گذاری بر اساس سفارشات انجام شده محاسبه می شود.

یکی از انواع مختلف استفاده شده از فیلم های بسته بندی برای نایلون شیرینگ است. CenterFold Shrink Schrop از وسط تا می شود و بر روی رول قرار می گیرد.

قیمت نالون ها با توجه به ضخامت و همچنین کیفیت محصول با یکدیگر متفاوت است. همچنین هرچه متراژ بیشتری از نایلون های بسته بندی را بخواهید باید به فکر هزینه بیشتری نیز باشید.

بنابراین می توان گفت از مهم ترین فاکتور هایی که در قیمت نایلون شیرینگ موثر است ضخامت، کیفیت و همچنین متراژ و اندازه نایلون بسته بندی است که می خواهید تهیه کنید.

قیمت دستگاه مخصوص نایلون شیرینگ چقدر است؟ یک سوال رایج توسط مشتریانی که محصولات و فیلم ها را به صورت آنلاین می بینند پرسیدند این است.

برای پاسخ دادن به این سوال، ما دوست داریم مبانی نایلون شیرینگ را ذکر کنیم. به طور حرفه ای بسسته بندی در مورد نایلون شیرینگ، کاربران نیاز به سه چیز: فیلم شیرینگ، سیلر، و همچنین عنصر گرمایشی. این فیلم از مواد مختلف ساخته شده است. دو نوع رایج ترین فیلم برای بسته بندی PVC و پلیئولفین هستند.

هنگامی که محصول وارد شده است، یک سیلر برای مهر و موم کردن انتهای باز از فیلم استفاده می شود.

سیلر در قیمت های مختلفی عرضه و بسته به اندازه ها و سطوح تولید قرار می گیرد. یک منبع گرما برای گرم کردن فیلم بعد از اینکه انتهای باز مهر و موم شد مورد استفاده قرار می گیرد. گرمایی که از ابزار های حرارتی ایجاد می شود موجب پوشش دادن و بسته بندی محصول با استفاده از نایلون شیرینگ می شود.

هنگامی که کارکنان فروش با مشتریان صحبت می کنند، چند سؤال برای کمک به تعیین نوع دستگاه شیرینگ و فیلم می پرسند.

بیایید با چند سوال شروع کنیم تا به تعیین نوع دستگاه مورد نیاز کمک کنیم.

سطوح تولید شما یا سطوح تولید پروژه مورد نظرتان چیست؟

بسیاری از مشتریان در مورد نایلون شیرینگ نا اشنا هستند و نمی دانند که دانستن سطح تولید برای کمک به تعیین نوع دستگاه، مورد نیاز است. برخی از مشتریان کار را ایجاد کرده اند که نیازمند بسته بندی با نایلون شیرینگ برای خط تولید خود هستند.

بیشتر اوقات ، این مشتریان با سطح تولید آشنا می باشند. سایر مشتریان در حال شروع یک تجارت جدید یا تولید یک خط تولید جدید هستند و تعداد محصولاتی را که آنها بسته بندی می کنند نمی دانند زیرا هیچ فروشی نداشته اند.

سطح تولید دقیق پیش بینی شده در تعیین دستگاه مناسب برای کمک خواهد کرد. کارآیی و اندازه دو عامل اصلی هستند که هزینه دستگاه نایلون شیرینگ را تعیین می کنند.

ابعاد بزرگترین مورد برای بسته بندی چیست؟

همانطور که در بالا ذکر شد ، اندازه یک عامل مهم در هزینه کلی دستگاه نایلون حبابدار است. دانستن ابعاد بزرگترین مورد برای بسته بندی، امکان یافتن دستگاهی را که همه محصولات را رمزگذاری می کند، تضمین می کند. دستگاهی که بزرگترین شیء بسته بندی شده را پوشش می دهد.

از چه نوع نایلون حبابداری استفاده می کنید؟

سه شکل اصلی نایلون حبابدار که معمولاً در بسته بندی استفاده می شود عبارتند از: لوله ای ، کیسه ای و تا شونده. تعیین بهترین نوع نایلون حبابدار هنگام تصمیم گیری در مورد دستگاه نایلون حبابدار ، ضروری است. ماشین های مختلف با آب بندی انواع مختلف نایلون حبابدار کمک می کنند. اگر مطمئن نیستید که به چه نوع نایلون حبابدار علاقه مند هستید، با ما تماس بگیرید و ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم.

با پرداختن به سه سؤال فوق ، اکنون می توانیم به تعیین بهترین گزینه های ماشین بسته بندی برای برنامه شما کمک کنیم. از آنجا که متغیرهای زیادی برای پاسخ به سؤالات فوق وجود دارد ، ما قصد داریم لیست های نایلون حبابدار را با سطح تولید شروع کنیم. ما امیدواریم که به خوانندگان این ایده را بدهیم که چقدر ماشین های بسته بندی کاربردی است.

سیلر ضربه ای و تفنگ حرارتی.  یک سیلر ضربه ای و تفنگ حرارتی اساسی ترین نوع دستگاه نایلون شیرینگ در دسترس است. سیلرهای ضربه ای سیم های مسطحی هستند، سیم مسطحی که با تیغه برش و سیلرهای لبه گرد تولید می شوند. هر نوع سیلر به شکل نایلون شیرینگ ، عملکردهای خاصی دارد.

سیلر های ضربه ای سیم مسطح ایده آل برای سنجهای بسته بندی سنگین تر هستند. سیم مسطح توانایی سیلر و برش فیلم را ارائه نمی دهد. آنها برای آب بندی کیسه های پلی غیر قابل کوچک شدن و سایر پلاستیک ها استفاده می شوند. سیلر های سیم مسطح بسته به اندازه نوار آب بندی از 61 تا 327 دلار متغیر است.

سیلر های ضربه ای سیم مسطح با تیغه برش در بالای نوار آب بندی کاربران را قادر می سازد تا فیلم را به سرعت سیلر کنند. سیلر ایمپالس سیم مسطح با تیغه برش با هر نوع فیلم شیرینگ استفاده می شود. ما آن را برای هر کسی که اشیاء را با لوله های کوچک بسته بندی کند توصیه می کنیم. تیغه برش کاربران را قادر می سازد تا لوله را ببندند و از کنار آن جدا شوند تا محصول بعدی درج شود. این سیلر ها از 107 تا 200 دلار است.

سیلرهای ضربه ای سیم دور گزینه ای عالی برای بسته بندی و کوچک کردن کیسه های کوچک است. سیلرهای سیم دور امکان سیلر و برش فیلم کوچک را در یک حرکت به کاربران ارائه می دهند. ما سیلرهای سیم گرد را برای لوله توصیه نمی کنیم زیرا سیلر انتهای باز لوله را از رول سیلر می کند. سیلرهای سیم دور از 68 دلار تا 190 دلار قیمت دارند.

تفنگ های حرارتی اساسی ترین عنصر گرمایشی هستند که برای استفاده با عملیات کم تولید ایده آل است. تفنگ های حرارتی در عرض ثانیه بسیار گرمتر از سشوار هستند. ما آنها را برای هر کسی بیش از یک سشوار توصیه می کنیم. انواع تفنگ های حرارتی در دسترس است. ما دو نوع ، یک تفنگ حرارتی دو سرعته و یک دمای متغیر را ارائه می دهیم.

تفاوت اصلی بین این دو در این است که متغیر Temp Heat Gun شماره گیری را ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد تفنگ را در چندین درجه حرارت تنظیم کنند و تفنگ حرارتی دو سرعته فقط یک تنظیم کم و زیاد را فراهم می کند. قیمت ها از 54 دلار تا 77 دلار است.

هزینه کل برای یک دستگاه نایلون شیرینگ خروجی می تواند به اندازه 115 دلار برای یک سیلر و تفنگ حرارتی باشد. بسته به اندازه سیلر مورد نیاز می تواند بیشتر باشد.

من سیستم بسته بندی را یکی از بهترین دستگاه های فروش ما نوار می کنم. سیستم بسته بندی   Bar با همه چیز لازم برای شروع بسته بندی بسته بندی همراه است. هر سفارش شامل یک رول 500 فوت از فیلم کوچک PvC ، یک تفنگ حرارتی ، یک میز کار و یک قفسه فیلم است. هرکسی که از یک فیلم کوچک در مرکز استفاده می کند ، باید یک سیستم نایلون شیرینگ را برای بسته بندی محصولات در نظر بگیرد.

کاربران به طور معمول می توانند با استفاده از این سیستم حداکثر 300 محصول در روز را ببندند. من بسته به اندازه سیلر مورد نیاز، سیستم های بسته بندی نوار کوچک از 236 تا 445 دلار متغیر است.

سیلرهای پا گزینه ای عالی برای کاربرانی که تصمیم به استفاده از کیسه های کوچک برای بسته بندی محصولات استفاده می کنند. سیلرهای پا به کاربران امکان بسته بندی محصولات با هر دو دست را می دهد. از پدال پا برای بالا بردن و پایین آمدن نوار آب بندی استفاده می شود. آب بندی سریعتر و کارآمدتر است. هنگامی که برای بسته بندی محصولات در کیسه های کوچک شده استفاده می شود ، بسته به سطح مورد نظر تولید ، از تفنگ گرما یا تونل کوچک شده استفاده می کنیم. سیلرهای پا از عرض سیلر 12 ‘تا 32’ در دسترس است. قیمت ها از 255 دلار شروع می شود.

برای اطلاع دقیق از قیمت نایلون شیرینگ با کارشناسان ما با شماره ۰۹۰۲۶۶۶۶۱۳۴ تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 5 =

78 456 123 021

با ما در تماس باشید