آیا می دانید نایلون حبابدار کاربرد های بسیار زیادی دارد؟ از نایلون حبابدار چه استفاده هایی می توانید بکنید؟

آشنایی با کاربرد های نایلون حبابدار در منزل

  1. عایق بندی پنجره با استفاده از نایلون حبابدار: به غیر از شوفاژ و بخاری راهکار های دیگری هم برای گرم مانند خانه در فصل زمستان دارید. می توانید با استفاده از نایلون حبابدار مصرف انرژی را پایین بیاورید و از نایلون حبابدار به عنوان عایق بندی در و پنجره استفاده کنید. مقداری آب روی پنجره اسپری کنید و ورقه های نایلون حبابدار را صاف روی شیشه پنجره قرار دهید. و به پنجره بچسبانید. با این ترفند هم می توانید شخصی سازی محیط زندگی خود را بیشتر کنید و هم اینکه محیط خانه را استفاده از نایلون حبابدار گرم تر کنید.
  2. محافظت از دیوار ها با استفاده از نایلون حبابدار: آیا وقتی در را باز می کنید دیوار کنار در آسیب می بیند؟ مقداری نایلون حبابدار را به قسمتی از دیوار بچسبانید که دستگیره در هنگام باز شدن در به آنجا برخورد می کند تا از آسیب به دیوار جلوگیری شود.

نایلون حبابدار

3. در فصل زمستان با نایلون حبابدار از شیشه جلوی اتومبیل حفاظت کنید. وقتی در زمستان هوا سرد تر می شود و روز ها کوتاه تر می شوند تنها چیزی که می خواهید این است که روز برف ها را از روی شیشه اتومبیل پاک کنید. بهتر است شب ها بعد از اینکه از ماشین پیاده می شوید ورقه های نایلون حبابدار را روی شیشه اتومبیلتان پهن کنید تا برف روش شیشه ها را نگیرد و مشکلی با پاک کردن برف ها از روی شیشه اتومبیل نداشته باشید. در ضمن استفاده از نایلون حبابدار بر شیشه اتومبیل باعث می شود درون ماشین شما گرم تر بماند چرا که نایلون حبابدار عایق کننده خوبی است و اجازه نمی دهد داخل ماشین در شب های سرد زمستان یخ بزند.