از نایلون حبابدار چه می دانید؟ آیا فکر می کنید استفاده از نایلون حبابدار تنها برای محافظت از ظروف چینی در اسباب کشی کاربرد دارد؟ یا زمانی که وسیله ایی نو می خرید دور آن را نایلون حبابدار کشیده اند تا آسیب نبیند. در مطلب قبل شما را با استفاده ها و کاربرد های هوشمندانه نایلون حبابدار آشنا کردیم در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با برخی دیگر از کاربرد های نایلون حبابدار آشنا کنیم.

Couple with luggage, suitcase bursting open
استفاده از نایلون حبابدار در دستگیره ساک و چمدان.

با یک ورقه نایلون حبابدار می توانید برای مدت طولانی چمدان سنگین را در دست بکیرید بدون اینکه دستگیره چمدان دستتان را اذیت کند. کافی است با نایلون حبابدار دستگیره چمدان را بگیرید.

استفاده از نایلون حبابدار در زیر کیسه خواب.

اگر شما هم مانند من عاشق پیکنیک هستید و به چادر زدن در طبیعت علاقه دارید می توانید به جای خریدن زیر انداز های گران قیمت از نایلون حبابدار زیر کیسه خوابتان استفاده کنید و علاوه بر اینکه در صرف هزینه صرفه جویی کرده اید جایی بسیار راحت برای خودتان درست کنید.

مراقبت از گل و گیاه با استفاده از نایلون حبابدار

زمستان در راه است و ممکن است بعضی از گل ها و گیاهان شما که در حیاط یا تراس خانه گذاشته اید به مراقبت نیاز داشته باند تا سرما زده نشوند. برای جلوگیری از سرما زدن گل و گیاه می توانید دور هر گلدار را با نایلون حبابدار بپوشینید و دور آن را با طناب ببندید تا نایلون حبابدار به خوبی از گل ها در برابر سرما حفاظت کند. با این کار خاک گلدان تا آخر زمستان گرم می ماند.

استفاده از نایلون حبابدار برای خرید کردن راحت تر.

اگر عاشق خریدن وسایل چینی هستید و دوست دارید چیز های شکستنی جمع کنید و به خانه ببرید اما نگران این هستید که تا وقتی به خانه می رسند شکسته شده باشند می توانید از  نایلون حبابدار برای نگهداری از آن ها استفاده کنید.